У Варшаву за 15 євро в один бік у липні

Польські плани на літо – летимо гуляти Варшавою на кілька днів. Чудова вартість і велика ймовірність відкритих кордонів – якщо ж ні, поїздку можна безкоштовно перенести. 

Варшава – столиця Польщі і одне з найбільших європейських міст. Тут можна відвідати як багато історичних місць, так і доторкнутися до сучасного мистецтва, архітектури та живопису. У місті багато кафе та ресторанів на різний смак і гаманець. Розгулятись є де, тому беріть квитки і їдьте!

Головне: 

  • квитки пропонує Ryanair.
  • дешеві рейси перевізник пропонує з Києва та Харкова, вартість однакова – 15€ в один бік або 30€ в обидва у липні. 
  • з Києва квитків більше – можна вибрати як на кілька днів, так і на довше. З Харкова складніше – рейси, в основному, на тиждень, можна нагулятися:)
  • зверніть увагу, Ryanair пропонує безкоштовно змінити дати квитків до 31 жовтня 2021-го. Тому в разі заборони польотів Ви зможете безкоштовно скористатися цією послугою.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair, Laudamotion або Kiwi.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Багаж: вимоги до багажу в авіакомпанії такі ж, як і в Ryanair – лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Ryanair — найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, з головним офісом у Дубліні. Член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


Приклад бронювання квитків з Києва у Варшаву:

Приклад бронювання квитків з Харкова у Варшаву:


Читайте також:

схожі