У Рим або Мілан за 9 євро в один бік

Ryanair продовжує балувати різноманітними акціями та пропозиціями дешевих перельотів в Європу. Зверніть тільки увагу, рейси на вересень. 

Головне: 

  • квитки з Києва чи Одеси в Рим та Мілан у системі бронювань Ryanair зараз коштують 9 євро в один бік або 19 євро в обидва. 
  • дешеві варіанти є протягом усього вересня.
  • зверніть увагу, Ryanair пропонує безкоштовно змінити дати квитків до 31 грудня 2020-го. Тому в разі заборони польотів Ви зможете безкоштовно скористатися цією послугою.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair, Laudamotion або Kiwi.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Багаж: вимоги до багажу в авіакомпанії такі ж, як і в Ryanair – лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Ryanair — найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, з головним офісом у Дубліні. Член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


Приклад бронювання квитків з Києва у Рим:

 Приклад бронювання квитків зф Львова у Мілан:


Читайте також:

схожі