У Париж за 19€ в один бік

Тоді як прямі рейси в Париж стартують від 60-80€, на рейсах з пересадкою можна добряче зекономити. Разів так у чотири.

Париж – столиця Франції і найбільше місто країни. Він розташований на річці Сена в північній частині Франції, в центрі регіону Іль-де-Франс. Париж – одне з найпривабливіших для туристів міст у світі, щороку його відвідує 45 мільйонів мандрівників, 60% з яких – іноземці. Серед пам’яток – знамениті на весь світ місця, заклади, популярні парки і навіть просто вулиці Парижа.

Головна: 

  • вилітаємо зі Львова в польське місто Гданськ, звідти – в Париж Бове.
  • варіант ідеальний, бо пересадка в Польщі лише близько 3 годин. А враховуючи те, що треба пройти ще купу контролів, пересадка скорочується до 1-2 годин.
  • чимало дешевих варіантів є у листопаді-грудні. Щоправда зверніть увагу – лише в один бік. У зворотньому напрямку квитки обійдуться дорожче.
  • найдешевші квитки для WizzDiscount Club, без нього – трохи дорожче.

У вартості квитків WizzAir лише ручна поклажа. Харчування та інші послуги оплачуються окремо.

Пам’ятайте, що якщо житло будете бронювати на Booking, то вам повернуть 5% на рахунок Wizz (компанії співпрацюють,тому є така прекрасна можливість).

Де бронювати квитки: на сайті WizzAir. 

Париж Бове – неосновний аеропорт Парижа, в цьому є свої плюси і мінуси. Плюс: він значно менший за Шарль де Голль, тому ви там точно не заблукаєте. Але мінус в ціні –трансфер з Бове коштує на 6 євро дорожче. Тому заплативши 9 євро за квиток до Парижу, доведеться викласти з кишені ще 16, аби дістатися в центр міста на автобусі (якщо купувати онлайн). Є і дешевший спосіб – www.covoiturage.fr/. Цей сайт – французька локалізація відомого нам Blablacar. На сайті й справді є багацько пропозицій з аеропорту в Париж, а поїздку можна взяти всього за 4-5 євро.


 Приклад бронювання квитків зі Львова в Гданськ у листопаді:

Приклад бронювання квитків зі Гданськ в Париж у листопаді:


Читати також: