У Мадрид за 77€ в обидва боки

Прекрасна можливість від ірландського лоукоста злітати в сонячний Мадрид вже у грудні. Треба брати! 

Головне: 

  • квитки в Мадрид впали в ціні і тепер коштують від 38 євро в один бік.
  • найдешевші квитки є в грудні, трохи дорожчі – у листопаді та жовтні. Все залежить від бажання і фінансових можливостей.
  • польоти за цим напрямком стартують 3 жовтня.
  • рейси будуть виконуватися по понеділках, середах, п’ятницях і неділях. Вильоти з Києва у п’ятницю о 20:25, у всі інші дні – о 12:05. З Мадрида лоукост вилітатиме о 14:35 в п’ятницю та о 6:15 ранку у всі інші дні.Час в дорозі складе 4 години 15 хвилин. 

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Ті, хто придбав собі послугу пріоритетної посадки, можуть брати дві одиниці ручної поклажі – велику і малу.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair, Laudamotion або Kiwi.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Bolt або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!  


 Приклад бронювання квитків з Києва у Мадрид в обидва боки у грудні: 

 Приклад бронювання квитків з Києва у Мадрид в обидва боки у жовтні: 


Читайте також: