Тиждень жити на острові та дивитися фільми – фестиваль шукає добровольця

Організатори Ґетеборзького кінофестивалю шукають добровольця, який погодиться тиждень провести в ізоляції на невеликому острові посеред моря.

Завдання лише одне – упродовж усього часу ізоляції дивитися фільми: доведеться переглянути всі стрічки програми фестивалю, а їх кілька десятків. На острові є маяк Патер Ностер, до якого доброволець матиме безперешкодний доступ.

“Це самотній маяк у Північному морі, розташований на самому краю архіпелагу, в одному з найбільш безлюдних та вітряних місць Швеції”, – розповідають організатори.

Ключова умова конкурсу – бути готовим ізолюватися й відмовитися від усього, що заважатиме дивитися кіно: ані смартфон, ані ноутбук взяти з собою буде не можна.

“Повна ізоляція. Єдиною вашою компанією будуть морський шум і фестивальні фільми”, – кажуть представники фестивалю.

На острів переможця конкурсу доставлять на човні, а заберуть лише через тиждень. У нього буде своя кімната з усіма зручностями, але готувати їжу доведеться самостійно. Про всяк випадок окрім добровольця на острові перебуватиме ще одна людина, але спілкування з нею буде обмежене. Побачитися можна буде лише раз на день, аби в разі потреби попросити про допомогу. Також під час таких зустрічей доброволець отримає доступ до гаджета, на який повинен буде записувати щоденні випуски відеощоденника, в якому ділитиметься своїм досвідом та переживаннями.

При цьому потрібно бути готовим до того, що через негоду забрати вас з острова вчасно не зможуть – не виключено, що там доведеться провести кілька зайвих днів.

Подати заявку на участь в конкурсі можна до 17 січня. Сама поїздка на острів триватиме з 30 січня до 6 лютого.

схожі