Сервіси для безкоштовного пошуку житла для українців за кордоном

Безкоштовне житло

Hospitalitysupport – безкоштовне проживання в 393 топових готелях у 42 країнах світу для громадян України! Будь-який житель України, який потребує проживання через війну, може подати заявку на 5 ночей безкоштовного проживання в готелі.

Ukraine Take Shelter.  Це незалежна платформа, що допомагає українським біженцям знайти сім’ї, готові надати прихисток. Сайт розробили студенти Гарварда Аві Шифман та Марко Бурштейн.

I can help. На сайті сервісу є інтерактивна мапа, на якій позначені доступні варіанти прихистків. У нотатках до кожного з них можна знайти коротку інформацію, якій кількості біженців готові надати житло.

Host4Ukraine. Тут можна опублікувати прохання щодо прихистку або отримати запрошення від небайдужих з усієї Європи.

Прихисток. Сайт доступний 40 мовами. За допомогою нього можна знайти житло не тільки в Європі, а й інших країнах світу, а також в Україні.

Shelter for UA. Волонтерський сервіс має на меті поєднати людей, що потребують житла через війну в Україні, з тими, хто готовий його надати. На сайті наявна інтерактивна мапа з доступними прихистками. Окрім цього, можна попросити допомоги з пошуком житла у волонтерів.

Share My Home. Сервіс допоможе знайти тимчасове житло в Нідерландах. Для цього треба заповнити форму та вказати кількість людей, що потребують прихистку.

 

EU4UA. Це платформа для прихистку біженців у Європі, що поєднує українців з європейськими господарями.

Wundeflats. Тут можна знайти тимчасовий прихисток у Німеччині.

Окрім цього, тут наведений список людей з Європи, які готові надати житло українським біженцям безплатно.

У фейсбук-групах Accommodation, Help & Shelter for Ukraine та Not Just Prayers люди з усього світу пропонують прихисток українцям у власних домівках.

Проходження кордонів

Tripadvisor для біженців: офіційний ресурс МЗС з інтерактивною мапою.

Моніторинг черг на кордоні. Дає змогу в режимі реального часу перевірити, де є черги, щоб не витрачати зайвого часу на перетин кордону.

Пошук роботи

Біржа роботи в тилу допомагає знайти або запропонувати роботу тим, хто потребує.

JOB for Ukrainians – телеграм-канал, який створив український інфлюенсер Кирило Сулига. Канал уже має понад 123 тис. підписників і безліч пропозицій роботи по всьому світові для українців.

Європейські та українські рекламники запустили безкоштовну плафторму для надання фрілансу працівникам рекламної індустрії з України – є!Креатив.

схожі