Рекорд ціни! В Емірати за 15 євро в один бік

Летимо в столицю Еміратів за неймовірні 15 євро в один бік. Прямий рейс із Києва або Одеси на WizzAir!

Головне: 

 • прямий переліт від WizzAir з Києва в Абу-Дабі зараз коштує від 15 євро в один бік.
 • дешевих квитків не так і багато. На момент публікації статті було лише по кілька дат у грудні та листопаді.
 • вартість квитків в один бік – від 479 грн для членів WizzDiscount Club та 749 грн без членства. Зворотні квитки в ціні не відрізняються.
 • з Одеси переліт дорожчий, але не сильно – від 46€ в обидва боки. 
 • політ займає п’ять з половиною годин.

Де бронювати: на сайті WizzAir. 

Що потрібно: між Україною та ОАЕ діє безвізовий режим.

Кордони: усі пасажири, які подорожують до Дубаю, повинні надати під час реєстрації на рейс в аеропорту відправлення:

– Поліс міжнародного медичного страхування, який підтверджує покриття витрат, пов’язаних з лікуванням  COVID-19 та перебуванням в умовах ізоляції на території ОАЕ;

– Заповнений на англійській мові та обов’язково роздрукований Сертифікат, який підтверджує негативні результати тесту на COVID-19.

Вказаний Сертифікат повинен бути виданий не більше ніж за 72 годин до прибуття в ОАЕ та має бути наданий лише акредитованими в Україні медичними закладами. Ця вимога не застосовується по відношенню до дітей віком до 12 років та пасажирів, які мають середню або важку форми інвалідності.

Слід також пам’ятати, що авіакомпанії мають право відмовити у реєстрації на рейс пасажирам, які матимуть симптоми COVID-19. Також повідомляємо, що не приймаються у якості підстави для в’їзду до ОАЕ:

 • за Сертифікатом вакцинації в Додатку Дія;
 • за паперовим сертифікатом з порталу Дія (з QR code);
 • за паперовим міжнародним свідоцтвом про вакцинацію.

Після прибуття до Дубаю необхідно буде пройти ще один тест на COVID-19, який робиться безпосередньо в аеропорту, а також завантажити додаток «COVID-19 DXB» і зареєструватися у ньому для можливого спілкування у подальшому з органами охорони здоров’я ОАЕ. Результат цього тесту надійде у вигляді смс повідомлення протягом 24 годин. До моменту отримання результату тесту необхідно перебувати в умовах самоізоляції в готелі або іншому місці проживання.

Що з багажем/ручною поклажею у WizzAir?

 • усім пасажирам дозволено безкоштовно взяти до салону одну сумку розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду.
 • пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority (від 5 євро), дозволено додатково взяти до салону валізу на колесах, розмір якої не перевищує 55 x 40 x 23 см.
 • хочете брати велику ручну поклажу до 55 x 40 x 23 см, але не купували послугу WIZZ Priority – купуйте багаж: 10 кг за 7 євро. 

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


 Приклад бронювання квитків за рейсом Одеса – Абу-Дабі у грудні:

Приклад бронювання квитків за рейсом Київ – Абу-Дабі у грудні:


Читайте також:

схожі