Літак розвернули над Атлантичним океаном, бо пасажирка не хотіла одягати маску

І таке трапляється: рейс American Airlines Маямі-Лондон довелося повертати до США через пасажирку на борту, яка відмовилася виконувати карантинні правила.

Рейс American Airlines з Маямі до Лондона розвернули над Атлантичним океаном, бо пасажирка не хотіла одягати маску. Про це пише BBC.

За даними служби відстеження польотів Flight Aware, рейс AAL38 із 129 пасажирами на борту розвернувся над океаном приблизно через годину після вильоту. У Маямі його зустріла поліція.

У новинній програмі “Miami’s local 10 news” один з пасажирів розповів, що жінка сиділа позаду нього в бізнес-класі: “У неї було дуже багато випивки, і я трохи нервував. Я бачив, як на табло кілька разів з’являвся напис про те, що в літаку не можна перебувати без маски. Я чекав, що щось подібне трапиться”.

Врешті, літак розвернувся в аеропорт вильоту, де на жінку вже чекала поліція. Її зняли з рейсу, а авіакомпанія додала в “чорний список”.

Іншим пасажирам рейсу поміняли квитки на найближчі рейси.

Багато хто з них був шокований, у тому числі поведінкою авіакомпанії.

“Нам нічого не сказали. Я думала, що і бортпровідникам нічого не сказали. Єдине, що ми почули від пілотів – це те, що з одним із пасажирів трапилась надзвичайна ситуація і нам доведеться розвернутись”, – розповіла ще одна пасажирка.

За даними Федерального авіаційного управління США, з початку пандемії відбулось майже 6 тисяч інцидентів із пасажирами, які відмовились виконувати коронавірусні правили.

Лише за перші два тижні цього року авіакомпанії повідомили про 151 інцидент. Більшість із них пов’язані з пасажирами, які відмовились надягати маски.


Читайте також:

схожі