Італія закрила кордони навіть для вакцинованих туристів з України

Від завтра, 16 грудня, Італія закриває в’їзд для всіх без винятку українських мандрівників. Потрапити в країну можна лише з поважної причини. 

Про це йдеться у розпорядженні Міністерства охорони здоров’я за 14 грудня.

Відповідно до нього Україну перенесли до групи держав Е, щодо якої діє заборона на в’їзд для більшості пасажирів. В’їзд буде дозволений тільки для громадян Італії або держав ЄС, членів родини або тих, хто мають “усталені відносини” з мешканцями Італії, а також для тих, хто прямує на роботу, навчання, спортивні змагання тощо. Втім, навіть ці особи мають пройти 10 денний карантин по прибуттю до Італії, незалежно від вакцинації.

При в’їзді громадянам України із зазначених вище категорій необхідно:

–  заповнити до прибуття он-лайн форму санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням https://app.euplf.eu/;

– пред’явити довідку (сертифікат) про негативний результат молекулярного тестування (зроблений не більше ніж за 72 години до приїзду) або експрес-тестування на Covid-19 (зроблений не більше ніж за 24 години до приїзду);

– активувати процедури нагляду за здоров’ям у медичних установах відповідно до території проживання та пройти 10 днів самоізоляції, по закінченню якої провести повторне тестування для підтвердження негативного результату (молекулярний або експрес-тест).

Перехідний період для запровадження нових правил має завершитися в ніч на 16 грудня.

При цьому заборонено в’їжджати до Італії громадянам, які протягом останніх 14-ти днів проживали або перебували транзитом у ПАР, Лесото, Ботсвані, Зімбабве, Малаві, Мозамбіку, Намібії та Есватіні.

Вищезазначені положення діятимуть до 31 січня 2022 року.

Детальна інформація щодо актуальних правил в’їзду в Італійську Республіку, інформація щодо правил проходження самоізоляції та виключення з них міститься на офіційній вебсторінці Міністерства закордонних справ Італії за посиланням:

Також підготували для вас список корисних посилань:

Як зекономити більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.

схожі