Болгарія відкрила кордони для українських туристів

Влада Болгарії внесла Україну до помаранчевої зони. Туристи знову можуть подорожувати до Болгарії без карантину за умови вакцинації, тестування або доказу одужання.

Як повідомляють в українському МЗС, з 20 грудня 2021 року на територію країни допускатимуться особи, які нададуть:

✔ цифровий COVID сертифікат ЄС про вакцинацію чи аналогічний документ;
або
✔ цифровий COVID сертифікат ЄС про перенесення хвороби чи аналогічний документ;
або
✔ цифровий COVID сертифікат ЄС про проведення дослідження чи аналогічний документ. Аналогічний документ містить ті ж дані, що й цифровий COVID сертифікат ЄС.
Особи, які не пред’являть жодних документів щодо COVID-19, мусять відбути 10-денний карантин. Особа, яка перебуває на карантині, може зробити ПЛР-тест на COVID-19 або експрес-тест на антиген не раніше ніж через 72 години після прибуття в країну. У разі негативного результату проведеного дослідження карантин особи вважається припиненим з дня, наступного за днем ​​отримання результату. Дітям до 12 років дозволено в’їжджати на територію Болгарії без надання документів щодо COVID-19. На територію країни допускаються без необхідності подання документів про COVID-19 особи, які пересуваються транзитом через територію Республіки Болгарія, у випадках, коли може бути гарантований негайний виїзд із території країни.
Нагадаємо, з 30 жовтня МОЗ Болгарії перемістило Україну до червоної зони, тим самим заборонила туристичні поїздки для українців.

Зазначимо, що наразі прямі рейси з України в Болгарію виконують Windrose Airlines та Ryanair.

Квитки в Болгарію пропонують українські авіакомпанії SkyUp Airlines, Ryanair та Windrose. Для пошуку дешевих квитків скористайтесь посиланнями нижче:

Якщо ж квитків замало і хочете придбати готовий пакетний тур, скористайтеся пошуком нижче: 

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.

схожі