Австралія вперше майже за два роки відкриється для іноземних туристів

Вакцинованих туристів звільнили від проходження карантину для в’їзду в країну. 

Планується, що з понеділка понад 50 міжнародних рейсів прибудуть до країни. З них 27 приземляться в Сіднеї. Влада очікує великий приплив туристів в країну.

Міністр туризму Ден Техан заявив, що на туристичному ринку відбудеться “дуже сильне” відновлення. Найбільша авіакомпанія Qantas Airways Ltd планує на цьому тижні доставити понад 14 000 пасажирів до Австралії.

“Це важливий день для нашої індустрії та перший, але найважливіший крок у відновленні австралійського туризму”, – сказав керуючий директор австралійської ради з експорту туризму Пітер Шеллі.

Відзначається, що спалах коронавірусу “Омікрон” в Австралії, напевно, пройшов на спад. Кількість госпіталізацій неухильно знижується протягом останніх трьох тижнів.

Водночас зазначається, що штат Західна Австралія, влада якого проводила сувору карантинну політику, відкриється для іноземних туристів лише 3 березня.

Як повідомлялося, у березні 2020 року Австралія закрила свої кордони майже для всіх, окрім своїх громадян та резидентів, намагаючись уповільнити поширення пандемії коронавірусу.

Громадянам Австралії також було заборонено виїжджати за кордон.

У світі станом на ранок 21 лютого зафіксували 425 071 562 випадки зараження коронавірусом, зокрема 5 906 496 летальних, одужали 350 759 806 осіб.


Читайте також:

схожі