Авіакомпанія WindRose відкриває нові рейси

Windrose почне літати з Києва в Херсон та Загреб. І, можливо, в Ужгород.

  1. Як зазначається на сайті WindRose, з 4 жовтня заплановані рейси з Києва до Загребу і у зворотному напрямку. Так, з аеропорту “Бориспіль” рейс відправлятиметься об 11.30 і прибуватиме до аеропорту Загребу о 12.40. У зворотному напрямку виліт заплановано у той же день о 13.25, а прибуття – о 16.20.
  2. Windrose з 5 жовтня почне літати за маршрутом “Київ – Херсон”. Рейси здійснюватимуть п’ять разів на тиждень – щопонеділка, щовівторка, щосереди, щочетверга і щосуботи з вильотами з Херсона о 7:10 і прильотами до Києва о 8:30. З Києва вильоти заплановано о 20:40, прибуття до Херсона о 22:00. Зазначений рейс стане дев’ятим внутрішнім напрямком Windrose.
  3. Державіаслужба надала дозвіл авіакомпанії Windrose літати з Києва в Ужгород. Авіакомпанія отримала дозвіл обслуговувати маршрут з частотою сім разів на тиждень і при необхідності запросити більшу частоту, оскільки внутрішні рейси зараз не квотуються.

ТОВ “Авіаційна компанія “Роза Вітрів” засновано в 2003 році. У 2007 році авіакомпанія отримала сертифікат експлуатанта і почала виконувати регулярні й чартерні перевезення під брендом Windrose Airlines. У 2019 році Windrose перевезла 1,4 млн пасажирів, в середньому здійснюючи 28 перельотів на день.

 

схожі