Війни, стихійні явища, пожежі – нинішні центри світу колись були зруйновані майже повністю. Токіо було схоже на Маріуполь, а Варшава на Харків. Втім їх швидко відбудували і нині це сучасні мегаполіси.
Маріуполь, Чернігів, Харків і багато інших зруйнованих орками міст і сіл ми зробимо ще кращими, більш сучасними і процвітаючими. Колись Лондон, Берлін, Лісабон, Токіо та Варшава відроджували з попелу. І робилося це практично власними силами, бо кожна країна мала схожі руйнування. Україну ж будемо відбудовувати усім світом.
Лондон
Після великої пожежі 1666 року від Лондона мало що залишилося. Втім це дало можливість перебудувати місто на сучасний манер – ширші вулиці, краща пожежна безпека, досконаліша інфраструктура, будинки з цегли та каменю, а не деревини тощо. Лондон бомбардували і під час Другої світової. Хоча місто і не було в епіцентрі подій, на нього скинули понад 20 тисяч бомб.
Варшава
В результаті Другої світової польська столиця була знищена на 80%. Відступаючи, у 1945 році нацисти грабували та зрівнювати будинки з землею. Відбудовували місто не лише місцева влада, а і жителі, які швидше хотіли повернутися в свої домівки.
Токіо
Столиця Японії зазнавала значних руйнувань не один раз – після великого землетрусу у 1923 році (загинули майже 40 тис. людей) та в результаті бомбардувань Другої світової. Місто було зруйноване майже повністю (на фото видно, що вцілілих будинків майже немає).
Дрезден
Ще до Другої світової місто було важливим історичним та культурним центром Німеччини. Втім війну практично не пережило. Американські війська розбомбили місто вщент. Місто відбудували ще кращим, ще більш сучасним та досконалішим в плані інфраструктури. Деякі історичні будівлі спроектували у довоєнному стилі, тож здається, що це ті, що й стояли до війни.
Дубровнік
Красиве хорватське місто бачило бомбардування не так вже й давно – у 1991 році. Тоді вціліли лише 25% історичної частини міста. І досі на деяких будівлях можна побачити сліди від куль та руйнування від важких бомб.