10 ненудних книг для тривалих перельотів

Завбачливо покладена до сумки цікава книга може перетворити тяжкий багатогодинний переліт на абсолютно нетривалу поїздку.


У сезон відпусток багато людей планують подорожі на далекі острови та країни. При цьому дістатися до пункту призначення неможливо без перельоту. Щоб політ не здавався похмурим і вічним, рекомендуємо витратити час на знайомство з літературою.

Червоний місяць, Бенджамін Персі

Коли до будинку Клер Форрестер вриваються агенти уряду і вбивають її батьків, героїня усвідомлює, що не схожа на інших людей. Патрік Гембл сідає на літак, а за декілька годин виявляється єдиним пасажиром, що вижив. Чейз Вільямс стає загрозою, від якої поклявся захищати свою країну.

Захопливий трилер про перевертнів, які живуть серед людей. Варто відзначити, що книга справила приємне враження на короля жахів – Стівена Кінга.

Світила, Елеанор Каттон

У 2013 році роман був оголошений переможцем Букерівської премії, став найдовшою книгою-переможцем (832 сторінок), а Елеанор Каттон — наймолодшим лауреатом (28 років) серед тих, які коли-небудь отримували нагороду.

Дія роману відбувається в Новій Зеландії у самий розпал золотої лихоманки. Десяток людей виявляється вплутаним у низку таємничих подій, пов’язаних зі смертю самотнього і бідного старателя, в хатині якого несподівано був виявлений величезний золотий скарб.

Пісня Льоду і Полум’я, Джордж Р. Р. Мартін

Цикл фентезійних романів, за мотивами яких знято популярний телесеріал Гра престолів, включає п’ять захоплливих томів. Епічні події книг відбуваються у вигаданому світі та розгортаються навколо боротьби за владу.

Війни, конфлікти, злети і падіння, інтриги та кохання – в Пісні Льоду і Полум’я є все.

Подорожі з тітонькою, Грем Грін

Книга, яка заряджає позитивним настроєм. Колишній керуючий банком Генрі Пуллінг зустрічає свою тітку Августу – ексцентричну мадам, яка в молодості була жінкою легкого поводження. Зберігши веселу й авантюрна вдачу в похилому віці, тітонька вириває племінника з його спокійного і рутинного життя.

Самовчитель танців для лунатиків, Міра Джейкоб

Дія роману відбувається у кількох часових рамках і сюжетних лініях, персонажі яких так чи інакше одне з одним пов’язані. Нейрохірург Томас Іпен має дивну звичку розмовляти з померлими родичами. Його дружина Камала розповідає про це їхній доньці Аміні, що живе окремо. Через такі незвичайні сімейні події Аміні доводиться приїхати додому. Коли героїня повертається в рідний дім, то усвідомлює, що все, про що розповідала їй мати – це «полегшена» версія ситуації. У книзі присутні любов, надія, загадки, страхи і привиди минулого.

Священні ігри, Вікрам Чандра

Священні ігри – роман майже на тисячу сторінок, одночасно є і детективом, і трилером, і гангстерським екшном, і любовною історією, і запаморочливим і хвилюючим портретом міста Мумбаї.

У червні 2016 року стало відомо, що американська телекомпанія Netflix запустила роботу над серіалом за мотивами Священних ігор.

Мемуари Гейші, Артур Голден

Роман може стати ідеальною книгою для перельоту до Японії. За сюжетом, гейша, що працює і проживає в Кіото, розповідає про своє життя від першої особи. Її історія знайомить читачів з цікавими японськими традиціями і культурою гейш.

Подорожні нотатки, Івлін Во

Невеликі туристичні розповіді британського письменника Івліна Во наповнені освітніми та розважальними моментами, характеризуються відмінним почуттям гумору автора і надихають подорожуючих читачів на власну творчість.

Люди серед дерев, Ханья Янагіхара

Фантастичний роман у стилі магічного реалізму про племінну культуру на вигаданому острові Мікронезії. В основі сюжету – реальна історія лікаря-вірусолога Деніела Карлтона Гайдушека.

Білі зуби, Зеді Сміт

Книга, що зачіпає важливі соціальні проблеми і висміює людську дурість і абсурдність вчинків. Автор виносить на сторінки роману такі питання, як дружба, любов, війна, культура, релігія, еміграція, стосунки сімей і поколінь. Зеді Сміт не дає відповіді на всі питання, а скоріше пропонує читачеві проаналізувати самого себе.

.

.